Spor

Türk Milli Takımı için ilk teklif yapıldı

A Milli Takım'da Şenol Güneş'ten boşalan koltuk için adaylar arasına Antonio Conte de girdi

Türk Milli Takımı’nın yeni teknik direktörünün kim olacağı tartışılırken ilk karar netleşti… buna göre çok büyük bir sürpriz olmaz milli takımın yeni teknik direktörü yabancı olacak. Favori aday hala Jogi Löw. Nihat Özdemir’in ricasıyla Ali Yıldırım, Löw ile bir görüşme yaptı. Türk Milli Takımı’nın başına geçme konusunda düşüncelerini sordu. Ayrıca İstanbul’a davet edilen Löw’ün menajeri Harun Arslan’la da bir görüşme yapıldı.

Milli takım için sürpriz bir ismin daha kapısı çalındı. Juventus ile 3, Inter ile 1 kez Serie ayrıca Chelsea ile 1 kez Premier Lig şampiyonluğu kazanan Antonio Conte’nin kapısı çalındı. 52 yaşındaki İtalyan teknik adamla yapılan ön görüşmede karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Conte ne olumlu ne de olumsuz cevap vermedi.

Gelen bilgilere göre TFF kurmayları önümüzdeki hafta üst düzey iki yabancı teknik adamla daha görüşecek. Löw ve Conte ile bu iki teknik adamın vereceği cevaplara göre yeni teknik direktör belirlenecek. Beklentiler gelecek hafta içinde yeni teknik direktörün kesinlikle belirlenmesi yönünde.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu