Trabzonspor

Trabzonspor’a Sörloth müjdesi! Kendini beğendiremedi

Trabzonspor’a Alexander Sörloth’tan müjdeli haber geldi… yeni teknik direktörü Jesse Marsch’ın kampta görmek istediği Norveçli golcü beklentilerin altında kaldı.

RB Live’in iddiasına göre Sörloth ilk etapta, Hee-chan Hwang ve Lazar Samardzic ile birlikte kulüpten ayrılabilecek üç oyuncu arasında gösterildi.

Samardzic daha önce sakatlanmıştı ve kiralık olarak gitmesi bekleniyor. Holstein Kiel’in ilgilendiği düşünülüyor. Hwang için Leipzig birden fazla takımla görüşme halinde. Sörloth’un en ateşli takipçisi ise eski takımı Trabzonspor.

Zaten ellerinde Norveçli oyuncu için “ilk hak” bulunuyor. Teklifleri ise “bize gelsin. Burada göstereceği performansla yeniden kendisini bulsun. Sizde onu gelecek sezon istediğiniz rakama satın. Herkes kazansın…” şeklinde.

Bu arada Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, bazı sosyal medya hesaplarının menajerlerin oyununa gelmesinden çok rahatsız. Ortaya atılan, “Sörloth, Fenerbahçe’ye gitmek istiyor…” iddiasını bir kez daha yalanladı. Norveçli oyuncunun kendisiyle sürekli konuştuğunu, Leipzig’den ayrılır ve Türkiye’ye dönmeyi düşünürse bu takımın kesinlikle Trabzonspor olacağını kendisine söylediğini anlattı.

Sörloth’un bir tane menajeri olduğunu ve onunla sürekli temas halinde olduğunun altını çizdi. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray’ın kapısını çalan Almancı menajerin Sörloth’la herhangi bir ilgisi olmadığını söyledi.

(Fotospor)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu