Trabzonspor

Kongre Aralık’ta! Ağaoğlu kadrosunda önemli değişiklikler…

Trabzonspor'da kongre heyecanı yavaş yavaş yükseliyor. Takımın iyi gittiği şu dönemde muhalefet de yönetim de sert açıklama yapmaktan uzak duruyor. Başkan Ahmet Ağaoğlu yeniden aday olacak ancak kendi kadrosunda önemli değişiklik yapması bekleniyor

Trabzonspor’da işler iyi gidiyor… keyifler yerinde. Ancak Aralık ayında bir de kongre var. Kimse takımın ahenginin bozulmaması için seçim için sert açıklamalar yapıp, ortalığı karıştırmak istemiyor. Ancak Başkan Ahmet Ağaoğlu ile beraber en az 3 adaylı bir seçim beklentisi camiada oluşmuş durumda. Kulisler de zaten başladı.

Ağaoğlu, yeniden aday… bu kesinleşti. Ancak yönetimini büyük ölçüde değiştirmeye hazırlanıyor. Başkan Aralık kongresinde yeniden seçilirse, Ertuğrul Doğan yeni dönemde olmayacak Mehmet Yiğit Alp’in yerine ikinci başkanlık görevini üstlenecek.

Ağaoğlu’nun listesinde yer alacak isimler arasında Nevzat Kaya, ünlü iş adamı Erol Tuna’nın oğlu Can Tuna, Yeşilyurt guruptan Mesut Yeşilyurt ve Birhan Emre Yazıcı da Ankara kanadından listeye alınacak isimler olarak konuşuluyor.

Ağaoğlu’nun karşısına çıkması beklenen isimlerin başında Ömer Sağıroğlu ve Emin Kahraman isimler son dönemde yüksek sesle konuşulur oldu.

(Fotospor)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu