Gündem

Dünyaca ünlü yıldız Dua Lipa orman yangınlarına sessiz kalmadı! Dua Lipa ‘Seninleyim Türkiye’ diyerek gönülleri yine fethetti!

Türkiye orman yangınlarıyla mücadele ederken dünyaca ünlü sanatçılar da bu yangınlara sessiz kalmadı. Bu yıldızlardan özellikle Dua Lipa'nın yayınladığı mesaj oldukça ses getirdi. Dua Lipa mesajında, " Türkiye seninleyim" ifadelerini kullandı. Birçok meslektaşının aksine dünyada olup bitenlere kayıtsız kalmayan Lipa, bir kez daha gönülleri fethetti. İşte Dua Lipa'nın o paylaşımı...

Dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa, geçen mayıs ayında işgalci terör devleti İsrail’in işlediği insanlık suçlarına karşı sessiz kalmamış ve Filistinlilerin yanında olduğunu duyurmuştu.

Dünyaca ünlü yıldız Dua Lipa orman yangınlarına sessiz kalmadı! Dua Lipa ‘Seninleyim Türkiye’ diyerek gönülleri yine fethetti!
Birçok meslektaşının aksine dünyada olup bitenlere kayıtsız kalmayan Arnavut kökenli İngiliz şarkıcı, Türkiye’nin farklı noktalarında etkili olan orman yangınlarını da görmezden gelmedi.

‘SENİNLEYİM TÜRKİYE’

Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabında bir paylaşımda bulunarak Türkiye’ye destek oldu. Lipa, Türkiye’nin yanında olduğunu belirttiği paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “Zavallı gezegenimiz ağlıyor. İklim değişikliğinin gerçek olduğunu ne zaman göreceğiz? Gerçeklerle yüzleşmeliyiz. Doğa anayı koruyun. Seninleyim Türkiye”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu