Trabzonspor

Avcı için Ağaoğlu’nu arayıp resti çekti!

Trabzonspor ile Kasımpaşa arasında transfer gerilimi başkanlar seviyesine kadar çıktı. Abdullah Avcı'nın Fode Koita transferinde aktif rol almasından tahatsız olan İstanbul ekibi, şimdi de Yusuf Erdoğan için aynı durumdan şikayetçi...

Kasımpaşa geçen sezon Fode Koita’nın transferi yüzünden Abdullah Avcı’dan rahatsızlığını Trabzonspor Başkan Ahmet Ağaoğlu’na iletmişti. Kasımpaşa Başkanı Turgay Ciner bizzat Ağaoğlu’nu arayarak, Avcı’nın oyuncularını ayarttığını iddia etmiş ve FIFA ve TFF’ye şikayet edip, hak mahrumiyeti cezası ile tehdit etmişti.

Daha sonra olayın üzeri kapatıldı. Bu kez Avcı yine Kasımpaşa’dan izinsiz olarak Yusuf Erdoğan ile görüşmelere başladı. Trabzonspor alt yapısından yetişen Yusuf’u geri döndürmek için görüşme trafiği yaptı.

Ciner bir kez daha Ağaoğlu’nu aradı. “Avcı bundan vazgeçmezse, yazışmalar ve konuşmaların dökümanlarıyla beraber hem TFF hem de FIFA’ya gideceğiz. Çıkacak cezanın sorumlusu biz değiliz” diyerek rest çekti. Ağaoğlu’nun bu konudan haberdar olmadığı ancak Ciner’le yaptığı görüşmeden sonra Avcı’yı, Yusuf Erdoğan konusunda uyaracağı gelen bilgiler arasında.

(Fotospor)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu