Subaru XV Tanıtım ve Teknik Özellikleri

Takım Elbise Modelleri

Muzlu Rulo Pasta

Kadınları Uzun Boylu Ve Uzun Bacaklı Gösteren 10 Yöntem

Yapı Kredi World Kredi Kartı Başvurusu ve Limit Artışı Nasıl Yapılır

Ekonomi 29 Ocak 2017 - 08:28
388 Okunma

Yapı Kredi World Kart Türkiye’nin tek parolu kredi kartı olma özelliğine sahip ve sunduğu tüm ayrıcalıklar ile müşterilerine alışverişin en keyifli halini yaşatıyor. Yapı Kredi World Kredi Kartı çeşitlerine sahip olarak siz de ayrıcalıklar dünyasına katılabilirsiniz.

Yapı Kredi Word Kredi Kartı Çeşitleri Nelerdir?

  • Worldcard
  • World Gold Kart
  • World Platinum Kart
  • World Business Kart
  • Opet Worldcard
  • World Sanal Kart
  • Fenerbahçe Worldcard
  • World Eko Kart

Doğru Kredi Kartını Nasıl Seçebilirim?

Yapı Kredi World Kredi Kartının size özel ayrıcalıklarından faydalanabilmek için sizin için en doğru kredi kartını seçmelisiniz. Mesela standart kredi kartı hizmetlerinden Yapı Kredi ayrıcalığında yararlanmak istiyorsanız Yapı Kredi Worldcard, World Gold Kart ve World Platinum Kart seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Şirket kullanımlarınız için World Business Kart sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilecektir. Yoğun olarak Opet’ten yakıt alan bir araç sahibi iseniz her yakıtınızda size avantaj sağlayacak olan Opet World Kart tam size göre. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olan müşterileri için Fenerbahçe Worldcard ürünü ile hem derbi maçlarında hem de alışverişlerde avantajlı taraf siz olacaksınız. World Eko Kart ise kart ücreti ödemeden Yapı Kredi ayrıcalıklarından faydalanmak isteyenler için tasarlanan bir kredi kartı ürünüdür.

Yapı Kredi World Kart’a Nasıl Başvurabilirim?

Yapı Kredi World kart başvurusu online, şube kanalıyla, SMS yolu ile ve telefon bankacılığını kullanarak kredi kartı başvurusu yapma imkanı sağlıyor. Herhangi bir Yapı Kredi Bankası şubesine giderek müşteri temsilcisi nezdinde formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca Worldcard internet şubesinden yine online olarak size sunulan başvuru formunu doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Diğer başvuru yöntemleri ise 444 0 444 Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığı ve SMS başvuru yöntemi olarak da telefonunuzun mesaj bölümünden büyük harflerle WORLD yazarak 4407’ye SMS göndererek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Limit Artışını Nasıl Yapabilirim?

Yapı Kredi World Kart limit artışı için telefonunuzdan aralarında birer boşluk bırakarak LIMIT, kredi kartınızın son 6 hanesi ve aylık net gelirinizi yazarak 4411’e SMS yolu ile limit artırım talebinde bulunabilirsiniz. En yakın Yapı Kredi Şubesi’ne gidebilir ya da 444 0 444 Numaralı telefon bankacılığı aracılığıyla veya mobil internet şubesi aracılığıyla limit artışı talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Kanser Ve Tedavi Yolları

Kanser Ve Tedavi Yolları

2 Temmuz 2016
389 Okunma
Deniz Çakır kimdir

Deniz Çakır kimdir

23 Ocak 2017
429 Okunma
Hazar Ergüçlü Kimdir

Hazar Ergüçlü Kimdir

13 Eylül 2016
348 Okunma
Amerikan Mutfak Dekorasyonu

Amerikan Mutfak Dekorasyonu

16 Ağustos 2016
463 Okunma
Küt Kesim Saç Modeli

Küt Kesim Saç Modeli

24 Ağustos 2016
1.580 Okunma
Elçin Sangu Kimdir

Elçin Sangu Kimdir

5 Eylül 2016
1.089 Okunma
Tarçınlı Kurabiye Tarifi

Tarçınlı Kurabiye Tarifi

5 Ocak 2017
273 Okunma
Hadise Açıkgöz Kimdir

Hadise Açıkgöz Kimdir

16 Eylül 2016
3.093 Okunma
Lazerle Dövme Silme

Lazerle Dövme Silme

22 Ağustos 2016
490 Okunma