Evladın Hayırlı Olması İçin Okunacak Dua

Aşure Günü ve en güzel Aşure tarifi

En Çok Kazandıran Hisse Senetleri

Mazda CX-5 2.2 CDi Tanıtım ve Teknik Özellikleri

Android Telefonlara İndirilmesi Gereken 10 Uygulama

Teknoloji 22 Aralık 2016 - 16:20
393 Okunma

Teknoloji geliştikçe, sürekli yenilenen ve gelişen uygulamalarla karşılaşıyoruz. Android telefonlara kurulması gereken 10 uygulamayı bu yazıda bulabilirsiniz. Bu uygulamalardan birkaçı telefonu kullanırken size oldukça kolaylık sağlayacak uygulamalardır. Bazıları da özel kullanım amaçlı programlardır. Android kullanıcıları için hazırlanan, Android Telefonlara kurulması gereken 10 uygulama şöyle:

  1. WhatsApp: Son güncellemeleriyle birlikte, hem sesli hem görüntülü konuşmayı sağlayan, mesaj, resim, video ve ses kaydı gönderme özellikleriyle, internet üzerinden iletişim sağlayan WhatsApp programı 1 milyardan fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Ücretsiz bir uygulama olup, internet bağlantısı ile çalışmaktadır.
  2. Clean Master: Zararlı uygulamalar ve telefonlardaki virüslerden telefonunuzu temizlemenin en kolay yolu olan clean master, ücretsiz olarak, telefonlara indirilebilmektedir. Bu programı daha verimli kullanabilmek için, çok az bir ücret ödemeniz yeterlidir. Bu program telefonunuzdaki zararlı şeyleri size bildirir ve temizlemenize yardımcı olur.
  3. Speed Test: Telefonunuzun internete bağlanma hızını ölçebileceğiniz bir uygulamadır. Bu sayede wi-fi ve gsm operatörünüzün sağladığı interneti ne hızla kullandığınızı öğrenebilirsiniz.
  4. Recorder: Android telefonunuza yükleyebileceğiniz onlarca farklı ses kaydedici program bulunmaktadır. Özellikle arama sırasında ses kaydetme özelliği olan programlar daha fazla ön plana çıkmaktadır. Az Recorder uygulamasıyla, telefonunuzun ekranını sesli olarak kaydedebilirsiniz.
  5. Winrar: Eskiden bilgisayarlarımızda sıklıkla kullandığımız, sıkıştırılmış dosya programı olan rar programı, telefonların bilgisayarlar yerine kullanılmasından beri, telefonlarda sıklıkla kullanılıyor. Bu program sayesinde, kayıtlı dosyalarınızı, çok yer kaplamadan sıkıştırılmış bir halde muhafaza edebilir, başka kişilere gönderebilirsiniz. Bu sayede internet kotasından da fazla harcamamış olacaksınız.
  6. Shazam: Son yılların en çok kullanılan müzik programlarındandır. Dinlediğiniz ama ismini bilmediğiniz müzikleri shazama dinleterek ismini bulabilir, şarkı sözlerini bulabilir, sevdiğiniz sanatçıları takip ederek, onların shazamlarını görebilir, yeni müzikler keşfedebilir,kendi dinleme listelerinizi oluşturabilirsiniz.
  7. Du Batery Saver: Aataryanızın çabuk tükendiğinden şikayetçiyseniz, bu program tam size göredir. 100 milyondan fazla kullanıcının telefonuna yüklediği bu uygulama, Güç tasarrufu sağlayacak, telefonunuzun şarjını daha uzun süre kullanmanızı sağlayacaktır.
  8. Süper Parlak Cep Feneri: Kurulu cep feneri uygulamalarının yanısıra bu uygulama, telefonunuzun flaş özelliğini daha veimli kullanmanıza olanak sağlar.
  9. Uygulama Paylaş: Sevdiğiniz programı herhangi bir telefonla paylaşmanıza olanak sağlayan bir uygulamadır. Sevdiğiniz bir oyunu, hatta uygulamanın kendisini bile sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlar.
  10. CM Security Uygulama Kilitleme: Bazı telefonlarda her uygulamayı kilitleme özelliği bulunmaz. Bununla yanlızca seçtiğiniz uygulamayı kilitleyebileceksiniz. Bu uygulama sayesinde, bilgilerinizi, mesajlarınızı, fotoğraflarınızı şifreleyebilir, kimsenin görmemesini sağlayabilirsiniz.
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Twitter Hesabı Doğrulama Nasıl Yapılır

Twitter Hesabı Doğrulama Nasıl Yapılır

30 Aralık 2016
183 Okunma
Pokemon Go PC’de Nasıl Oynanır

Pokemon Go PC’de Nasıl Oynanır

27 Aralık 2016
345 Okunma
Taksitle Cep Telefonu Nasıl Alınır

Taksitle Cep Telefonu Nasıl Alınır

26 Aralık 2016
422 Okunma
En İyi Yerli Oyunlar

En İyi Yerli Oyunlar

1 Aralık 2016
206 Okunma
Kablosuz Ağ Güvenliği

Kablosuz Ağ Güvenliği

1 Kasım 2016
272 Okunma
Laptop Şarjım Neden Çabuk Bitiyor

Laptop Şarjım Neden Çabuk Bitiyor

31 Ekim 2016
342 Okunma
Bilgisayarım Neden Yavaş

Bilgisayarım Neden Yavaş

29 Ekim 2016
253 Okunma
Bunlar da var!
Av Eti Hangi Şartlarda Yenilir

Av Eti Hangi Şartlarda Yenilir

31 Temmuz 2016
1.236 Okunma
Sony Xperia E5 Raflarda Yerini Aldı

Sony Xperia E5 Raflarda Yerini Aldı

2 Temmuz 2016
595 Okunma
Kredi Notu Öğrenme Ücreti

Kredi Notu Öğrenme Ücreti

26 Eylül 2016
195 Okunma
GTA 5’te Eğlenceli Düğün Konvoyu Modu

GTA 5’te Eğlenceli Düğün Konvoyu Modu

21 Ağustos 2016
2.344 Okunma
Mars Gezegenlerinden Olan Phobos

Mars Gezegenlerinden Olan Phobos

2 Temmuz 2016
284 Okunma
Baker Kisti Sebepleri ve Tedavisi

Baker Kisti Sebepleri ve Tedavisi

4 Ekim 2016
942 Okunma