Bel Fıtığı Rahatsızlığının Belirtileri Nelerdir

Toyota Avensis Tanıtım ve Teknik Özellikleri

Tüp Bebek Tedavisi Nedir Ne Zaman Başlanmalıdır

Facebook Sayfalarından Toplu Resim İndirme

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu ve Limit Artışı Nasıl Yapılır

Ekonomi 30 Ocak 2017 - 08:51
1.320 Okunma

Akbank’ın eşsiz avantajları ile dolu olan Axess dünyasında her ihtiyacınıza uygun kredi kartını bulmak mümkün. Ortak özellikleri olan alışveriş, taksitli alışveriş, nakit avans, alışverişlerden chip-para kazanımı ve yüzbinlerce Akbank üye işyerinden artı taksit imkanlarına Akbank Axess Kredi Kartı başvurusu ile sahip olabileceksiniz.

Axess Kredi Kartı Çeşitleri Nelerdir?

  • Axess
  • Axess Gold
  • Axess Platinum
  • Axess exi26
  • Axess Temassız
  • Axess Ek Kart
  • Axess Sanal Kart
  • Axess Business
  • Axess Kobi

Axess Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Akbank Axess Kredi Kartı seçimini ihtiyaçlarınızı gözönünde bulundurarak yapabilirsiniz. Alışveriş, taksitli alışveriş, taksit erteleme, chip para kazanımı için bir kredi kartı arıyorsanız Axess, Axess Gold ve Axess Platinum kartlarından birini tercih edebilirsiniz. Akbank’ın 18-26 yaş arasındaki müşterilerine özel Axess exi26 Kredi Kartı ürünü ile genç kesimin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Axess Temassız kart ile 50 TL’nin altındaki tüm alışverişler şifresiz ve hızlı yapılabiliyor. Hızlı alışverişler için Temassız kart tercih edilebilir. Şirket adına kullanımlar için Axess Business, anında ticari kredi kullanma imkanı sunan Axess Kobi Kredi Kartları ile şirketlere özel avantajlar sunuyor.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank Axess Kredi Kartı başvurusu yapabilmek için herhangi bir Akbank şubesine gidebilirsiniz. Ayrıca Akbank İnternet adresi aracılığı ile başvuru formunu doldurabilirsiniz. Sizden istenilen bilgileri doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığında seçtiğiniz kartınız adresinize teslim edilecektir. Diğer başvuru kanalı ise 444 25 25 Akbank Çağrı Merkezi numaralarıdır. Eğer Akbank müşterisi iseniz Akbank Direkt mobil uygulaması ya da Akbank Direkt internet bankacılığı kanalıyla da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı Limitini Nasıl Artırabilirim?

Akbank Axess Kredi Kartı Limiti artırabilmek için herhangi bir Akbank şubesine gidebilirsiniz. Ayrıca Akbank Direkt İnternet Bankacılığı ve Akbank Direkt mobil uygulamanın yanı sıra Akbank ATM’leri ve 444 25 25 Akbank Telefon Bankacılığı aracılığı ile kredi kartı limitinizi artırmak sizin elinizde.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Bunlar da var!
Damar Sertliği Nedir, Niçin Olur

Damar Sertliği Nedir, Niçin Olur

15 Aralık 2016
240 Okunma
Kulak Zarı Delinmesi

Kulak Zarı Delinmesi

14 Mart 2017
138 Okunma
Yüze Uygulanacak Maske Çeşitleri

Yüze Uygulanacak Maske Çeşitleri

14 Temmuz 2016
605 Okunma
Konut Kredisini Başkasına Devretme

Konut Kredisini Başkasına Devretme

5 Aralık 2016
224 Okunma